O Autorach

Cztery osoby i czterej specjaliści w swoich branżach w których łączy nas jeden cel – skuteczny marketing sieciowy.

 

1. Specjaliści
Karolina, Ola, Łukasz oraz Mateusz. Każde z nas posiada odmienne umiejętności, oraz doświadczenie, co sprawia że jesteśmy fachowcami w wąskich dziedzinach marketingu internetowego. Naszą agencję nie traktujemy jako “dodatkowe zajęcie”, ale podstawowy  obowiązek, który stanowi główne źródło utrzymania. Tym samym, każą formę współpracy traktujemy rzetelnie i do każdego zagadnienia pochodzimy w sposób kompleksowy.
 

 

2. Kompleksowi

Każde zlecenie wymaga analizy wstępnej, opracowania strategii działania oraz jej wdrożenia i monitoringu efektów. Dokładność realizacji poszczególnych etapów uznajemy za szczególnie ważną. Do każdego zlecenia podchodzimy “kompleksowo i od podstaw”, bez względu na to czy polega ono na opracowaniu strategii pozycjonowania strony, działań promujących social media, czy np. kreacji nowej witryny internetowej.

 
3. Zorientowanie na Klienta
Kompleksowa obsługa powierzonych nam zleceń, musi z założenia realizować oczekiwania klienta oraz generować maksimum korzyści. W ten sposób, dążymy do optymalnych rozwiązań, które przy niezbędnych nakładach przyniosą oczekiwane efekty. Podejmując się współpracy z nami, możecie liczyć na przejrzystość naszej pracy oraz najlepsze wykorzystanie Waszych zasobów finansowych.

 

4. Uczciwość i transparentność
Chcielibyśmy aby w każdej współpracy nasz Klient czul komfort i spokój w kwestii powierzonych nam zadań. Z tego względu jasno określamy realizowane cele, zakres przeprowadzonych prac oraz ich rezultaty. Odpowiadamy na szczegółowe pytania z Państwa strony odnośnie sposobu naszej pracy oraz czasu jaki poświęcamy na realizację zlecenia. Staramy się aby efekty naszych działań oraz zaangażowanie w projekt, były w przejrzysty sposób widoczne dla Klienta, w ten sposób współpracuje się łatwiej i skuteczniej.