Oferta agencji Marketing i Kropka

Szukasz agencji Social Media, PR lub SEO? Dobrze Trafiłeś(aś)

  1. Poznaj naszą ofertę i wybierz produkty pasujące do Twoich potrzeb.
  2. Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub bezpośrednio na e-mail info@marketingikropka.pl.
  3. Postaramy się przygotować dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę, która optymalnie dopasuje się do Twoich oczekiwań uwzględniając budżet.

agencja prowadzenie Facebooka

1. Prowadzenie firmowego Facebooka

 

 

 

 

 

 

 


prowadzenie instagrama

2. Prowadzenie firmowego Instagrama

 

 

 

 

 

 

 


3. Prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku kampanie facebook

 

 

 

 


4. Kreacja filmów reklamowych, promocyjnych, wizerunkowych dla firm

video dla firm

 

 

 

 

 

 


5. Przygotowanie zdjęć produktowych, packshot dla sklepów internetowych

 zdjęcia produktowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 


agencja zdjęcia fashion

6. Realizacje zdjęć typu fashion, lookbookowych

 

 

 

 

 

 

 


7. Oferta kompleksowej optymalizacji oraz pozycjonowania

optymalizacja pozycjonowanie

Chcąc wykorzystać pełen potencjał strony internetowej, należy myśleć o wszystkich możliwych narzędziach jej promocji. Pozycjonowanie jest jedną z metod, która przynosi efekty po określonym czasie, ale w dłuższej perspektywie działania te przedkładają się na większe zyski w porównaniu z poniesionymi kosztami. Aby odczuć pierwsze efekty działań pozycjonerskich, należy uzbroić się w cierpliwość i pracować nad stroną kompleksowo oraz systematycznie. Bardzo ważna jest także zgodna współpraca, na polu pozycjoner <-> opiekun strony internetowej, bowiem proces pozycjonowania prawie zawsze łączy się z koniecznymi zmianami w budowie strony. Takie działania nazywamy optymalizacją serwisu i poprawiają one w znaczący sposób efekty pracy pozycjonera. Na tym jednak nie kończy się nasza praca, bowiem pozycjonowanie w dalszym ciągu łączy się z link buldingiem (pozyskiwaniem linków do strony Klienta). Bardzo ważne jest w tym miejscu podążanie za trendami w zdobywaniu wartościowych linków.  Jesteśmy agencją która nigdy nie korzysta z śmieciowych stron, SPAMu linków, czy systemu SWL, które mogłyby znacząco podnosić ryzyko na niekorzyść witryny Klienta. Wyznajemy zasadę, aby pozycjonowanie prowadzić systematycznie, drobnymi krokami, a tym samym możliwie najbardziej bezpiecznie – Państwa korzyść w dłuższej perspektywie jest dla nas najważniejsza.


8. Budowa stron internetowych
strony na wordpress

 

 

 

 

 


9. Prowadzenie bloga firmowego
prowadzenie bloga firmowego

Niezależnie od tego czy prowadzimy stronę firmową, czy sklep internetowy. Blog, dział aktualności czy nowości – stanowi bardzo ważny element każdej witryny internetowej. Blog firmowy jest doskonałym sposobem na to aby dzielić się z gośćmi najnowszymi trendami, aktualnie wprowadzanymi zmianami lub innymi istotnymi informacjami z puntu widzenia klienta/czytelnika. Regularnie prowadząc bloga poszerzamy także zasoby informacji, jakie udostępnia witryna internautom, tym samym podnosimy jej wartość w oczach użytkowników, ale również wyszukiwarek. Być może już słyszeli Państwo o tym, że Google, Bing, Yahoo to wyszukiwarki internetowe, które cenią wartościowe dla czytelnika treści.

 

 

 

 


1o. Copywriting, teksty na bloga, artykuły sponsorowane
agencja copywriting seo

 

 

 

 

 

 

 


W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: info@marketingikropka.pl lub za pomocą poniższego formularza.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni pracujące, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00. Na zapytania odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.